>> Site Haritası <<

  Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

* Görüntülü Kapı Telefonu Sistemleri

* Hırsız Alarm Sistemleri

* CCTV Kamera Sistemleri

* Yangın Alarm Sistemleri

* Keşif & Projelendirme

* Teknik Destek HizmetleriBAYİMİZ OLUN...ALARM GÖZLEM MERKEZİ

 

 >> Hırsız Alarmları <<

>> Kamera Sistemleri <<

>> Yangın Alarmları <<

>> Kapı Telefonları <<

>> Bize Ulaşın <<

 

 

 

Biz geleceğinizin güvenliğini düşündük.. Ya siz ?<<< FOTOĞRAFLAR HAAP MEDIA LTD.
Lisans Açıklamaları

ALARM GÖZLEM MERKEZİGünümüzde güvenlik ihtiyacının giderek arttığını hepimiz bilmekteyiz. Buna paralel olarak hırsız alarm sistemlerinin talebinde artış görülmektedir. Bir hırsız alarm sisteminin meydana gelebilmesi için temel olarak kullanılan elektronik ekipmanlara sitemizde kısaca yer verdik. Ev ve işyerinize bir elektronik hırsız alarm sistemi kurarak güvenliğiniz için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Peki hırsız alarm sisteminizi siz çok uzaklarda bile olsanız, sürekli kontrol edecek, acil durumlarda gerekli yerlere haber verecek hatta bir adım daha ileriye giderek alarmınızın herhangi bir probleminin olup olmadığını denetleyebilecek, sorun olması halinde ise saniyeler süren bir zaman diliminde gerekli yerlere bu durumu iletebilecek bir alarm merkezine bağlı olmanın ne gibi avantajlar sağlayabileceğini hiç düşündünüz mü ?

Alarm merkezinin sadece alarm anında polise haber veren bir kuruluş olarak algılanması tamamen yanlıştır. Alarm merkezleri güvenliğinizi en üst seviyede sağlamak için sürekli çalışırlar, örneğin alarmınızın akülerinin durumu, elektrik kesintileri veya sistemde oluşabilecek herhangi bir arıza gibi güvenliğinizi tehlikeye atabilecek unsurları her an kontrol altında tutarlar. Alarm sisteminin hangi gün hangi zamanda kim tarafından devreye alındığı, kim tarafından devre dışı bırakıldığı gibi bilgileri size aylık raporlar halinde sunabilir veya ev veya işyerinizde olmamanız gereken bir saat diliminde bulunursanız telefonla gerekli kontrolleri otomatik olarak yapabilir..

 

 

 

 

 


Hırsız Alarm Sistemleri


Görüntülü Kapı TelefonlarıCCTV Kamera Sistemleri


Yangın Alarm Sistemleri 


DAHA FAZLASI İÇİN..

www.globalguvenlik.com.tr

www.globalkontrol.com

www.hirsizalarmi.com

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.paradox-tr.com


www.kartligecis.com

© 2001-2015 Global Güvenlik Sistemleri - Her hakkı saklıdır.

 

Global Güvenlik Sistemleri, Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Okmeydanı, Şişli - İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr

 

UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.