>> Site Haritası <<

  Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

* Görüntülü Kapı Telefonu Sistemleri

* Hırsız Alarm Sistemleri

* CCTV Kamera Sistemleri

* Yangın Alarm Sistemleri

* Keşif & Projelendirme

* Teknik Destek HizmetleriBAYİMİZ OLUN...ALARM GÖZLEM MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 
>> Hırsız Alarmları <<

>> Kamera Sistemleri <<

>> Yangın Alarmları <<

>> Kapı Telefonları <<

>> Bize Ulaşın <<

 

 

 

Biz geleceğinizin güvenliğini düşündük.. Ya siz ?<<< FOTOĞRAFLAR HAAP MEDIA LTD.
Lisans Açıklamaları

GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONU SİSTEMLERİEvlerde, işyerlerinde özellikle apartmanlarda güvenliğimiz için görüntülü diafon kullanımı giderek yaygınlaşmaya başlamıştır.

Villa tipi görüntülü diafon sistemlerinden, aparman tipi görüntülü diafon sistemlerine, bireysel ürünlerden, çoklu kullanıcılara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Commax marka ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunuyoruz.

Görüntülü kapı telefonları kullanılarak güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız. Tanımadığınız kişilerin binanıza ve evinize girmesini daha yolun başındayken engellemiş olacaksınız.

Bireysel ve aile güvenliğiniz için kullanılabilecek bu sistemleri, görüntü kirliliği yaratmadan profesyonelce kuruyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi görüntülü kapı telefonlarında da İstanbul içi için ücretsiz keşif ve projelendirme isteyebilir veya çalışır durumda ürünleri görmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz..


GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONU - DİAFON SİSTEMLERİ KURULUMUNDA MERAK ETTİKLERİNİZ

- Görüntülü kapı telefonu diğer bir tabirle görüntülü diafon kurulumlarında, kablo yapısı ve kullanılan kablonun kalitesi uzun vadede sorunsuz işleyiş için vazgeçilmezdir.

- Mevcut standart zil sisteminizde veya sadece sesli konuşma özelliğine sahip zil sisteminizde kullanılan kablolar görüntülü bir zil sisteminde kullanılabilir, ancak sağlıklı bir işleyiş için görüntü taşıyıcı bir coaxiel kablo tesisatının bulunması gereklidir. Bazı durumlarda yetersiz bilgi sahibi kişilerin kurulum yapması sonucunda, standart zil kablosu üzerinden görüntü nakli yapılmakta ve sonucunda görüntü kalitesinin bozuk olması, görüntüde parazitlerin oluşması gibi durumlar oluşabilmektedir. Eski kullandığınız zil sisteminizin kablo yapısı eski, kopuk, bozuk olmadığı sürece görüntülü zil sistemlerinin zil tesisatında kullanılabilir. Ancak her ne olursa olsun görüntü taşıyıcı bir kablo tesisatının bulunması gereklidir.

- Kablo tesisatı döşenmesi işlemleri, sıva altından yapılabileceği gibi, sıva üzerinden kablo kanalı döşenmesi sureti ile de yapılabilir. Bu konularla ilgili gerekli bilgilendirmeler gerekli keşif işlemlerinin yapılmasından sonra detaylı bir şekilde kullanıcıya verilir.

- Apartman uygulamalarında, bina kapısı önündeki ziyaretçi ile apartman dairelerinden görüşülebileceği gibi, kapıcı ile de görüşülebilir. Ayrıca opsiyonel olarak eğer kullanıcı isterse daire kapısı önüne de kameralı bir zil panosu takılarak daire önüne gelen ziyaretçiyi de kapıyı açmadan önce görmesi sağlanabilir. (Örn. apartman kapısı önünden zile basıldığında apartman kapısında bulunan kameranın görüntüsü, daire kapısı önünden zile basıldığında daire kapısı önünde bulunan kameranın görüntüsü dairede bulunan kapı telefonunun ekranına yansıtılır.

- Eğer kullanıcı arzu ederse, çeşitli şekillerde kameraların kayıt işlemi veya gelen ziyaretçilerin fotoğraflanması işlemleri gerçekleştirilebilir.(Opsiyonel modüller ve ürünler kullanılarak.)

- Commax ürün yelpazesi son teknolojiyi kullanır, zil panoları ve dairelere yerleştirilen görüntülü telefonlar dışında herhangi bir santral sistemi, ana kontrol modülleri gibi aksesuarlara ihtiyaç duymaz, bu maliyetleri olabildiğince düşürür.

"COMMAX, merak ettiğinizden daha fazlasını gösterir..."

 

Hırsız Alarm Sistemleri


Görüntülü Kapı TelefonlarıCCTV Kamera Sistemleri


Yangın Alarm Sistemleri 


DAHA FAZLASI İÇİN..

www.globalguvenlik.com.tr

www.globalkontrol.com

www.hirsizalarmi.com

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.paradox-tr.com


www.kartligecis.com

 

 

 

 
© 2001-2015 Global Güvenlik Sistemleri - Her hakkı saklıdır.

 

Global Güvenlik Sistemleri, Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Okmeydanı, Şişli - İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr

 

UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.